| M.D.Eveline a întrebat:

Buna seara.Am o problema... extrem de grava. Mi-am facut analize.Nu mai stiu exact ce dar ASLO si HPV.deci aslo a iesit 320.Am facut moldamin 1 luna. Mi-a iesit ASLO 400.Si acum inca mai fac.Acum problema, cand vad acul acela si cand simt usturimea...credeti-ma,mai am putin si incep sa plang. Aaa si eu mereu stau incordata. Ce as putea face sa nu mai fiu asa de fricoasa?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Altu a răspuns:

Te'as putea lamuri, dar e mai bine sa te vada un doctor.
Frica e naturala, si eu am avut probleme medicale. E foarte important sa ai familia si prietenii alaturi, daca ramai prea mult singura cu gandul la boala e greu sa mentii optimismul. Gandeste'te ca daca urmezi tratamentul prescris va fi bine.
Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea! Simplu. Dorinta de a te face bine.Iti doresc sanatate multa si nu iti fie frica de cateva itepaturi! O sa treaca! Te pup si imi pare rau pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea! Simplu. Dorinta de a te face bine.Iti doresc sanatate multa si nu iti fie frica de cateva itepaturi! O sa treaca!Te pup si imi pare rau pentru tine!