| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, simt ceva in dreapta jos, pe langa apendice... Cred ca este de la mast**bare... Stiti cumva daca asa este? Sau daca nu, de ce se intampla? Ce pot sa fac in afara de a merge la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Categoric nu este de la m*. Nici nu o mentiona la doctor. Poate fi un inceput de hernie.