| M1XTaP3 a întrebat:

Am si eu o problema de 2 luni de zile imi vine greata dupa aproape orice masa mai ales dupa ce mananc mancare care contine:usturoi,ceapa,conimente, sare...etc.Mai ales seara cand ma pun in pat ma ia o stare foarte neplacuta de greata m-am gandit sa ma duc sa-mi fac niste analize neaparat ca nu mai suport aceasta situatie am luat si pastile m-a lasat o perioada cat le-am luat dupa aceea m-a luat din nou starea de greata daca ati avut si voi aceasta stare va rog sa-mi spuneti cum ati tratat aceasta problema orice sfat este bun venit.
O SEARA BUNA VA DORESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o gastrita cred.Acid la stomac in cantitati mai mari si aceste alimente iti maresc si ele aciditatea.Control,medicatie si regim.

Răspuns utilizator avertizat
| JIGHIRUS a răspuns:

Nu e gastrita! ai probleme cu fierea(colecist)! Cauta pe net simptome fiere lenesa sau ceva de genu!

| skat a răspuns:

Du-te la doctor