| M1XTaP3 a întrebat:

Am si eu o problema de ceva timp imi tot vine arsuri pe gat dimineata nu am nici o problema de la 12:00 in sus am fost sa-mi fac un control si mi s-a dat un tratament sa-l tin timp de 10 zile dupa tratament nu mai imi venea arsuri timp de 5-6 zile tin sa mentionez ca am avut urmatoarele pastile:Motilium, Stomac sanatos, Nexium si DE-NOL bun dupa 5-6 zile cum spuneam din nou m-a luat si am fost la farmatia si mi-a recomandat OMEZ absolut nici un efect apoi am luat Triferment si chiar e bun iau o pastila la 8-9 seara si mai iau a 2-a zi tot la fel si nu mai simt ca imi vine arsuri bine putin dar nu mai e ca inainte.

Ati avut si voi asfel de simptome si daca ati avut ce ati facut de ati scapat de senzatia neplacuta de arsuri eu sincer cgiar nu mai stiu ce sa iau ma gandeam sa continui cu triferment dar nu cred ca e prea bine sa iau asa de des.

ASTEPT RASPUNSURILE Dumneavoastra Dau funda Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ar fi bine sa vezi alt doctor. Ar fi trebuit sa te fi trimis si la niste analize. De problema asta cu arsurile nu scapi usor si se poate agrava. Chiar ma mir ca Trifermentul a mers.