| Anonymous996 a întrebat:

Buna seara, cam de o luna simt o usoara mancarime inconjurul penisului si la oua. Iar acum mi-am dat seama ca e ceva mult mai grav si nu stiu ce sa fac. mi-au aparut niste bubite rosii deschise inconjurul lui si mi se decojeste pielea, iar cand incerc sa merg simt o usoare intepatura in zona aia. Va rog spuneti-mi ce as putea face...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți merge la dermatologie!
pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Spalaturi ceai musetel/pelin
Apoi vizita catre medic ar fi cea mai indicata...nu ezita si lasa rusinea la oparte si trateaza problema cu seriozitate mai ales daca ai avut contact sexyual neprotejat
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea fi iritatii. Spala-te cu ceai de musetel zilnic de doua ori pe zi.