| whatisthis19 a întrebat:

Bună Seara! Ce părere aveți despre oamenii cu tatuaje?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mi se par cine stie ce, un om fara pare mai normal de fel...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te uiți la yakuza, la interlopii din închisori să vezi ce tipologii se pretează la tatuaje.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Una cu mult mai buna decat despre aia care asculta trap, galop, manelop.
@sadrian46: M-as fi asteptat la mai mult de la tine...
@Generosculimite: Bine ai venit in 2022! Exista tehnologii foarte ok de indepartare a tatuajelor permanente...

| Frank51 a răspuns:

Aceeași părere ca și la oamenii fără tatuaje.

| ReddY25 a răspuns:

Nu prea îmi plac

| Caro34 a răspuns:

Oamenii cu tatuaje sunt si ei oameni... Vor avea pentru totdeauna pielea altfel, nu vor mai fi niciodata cum au fost (chiar daca "sterg" candva tatuajele), vor fi criticati sau apreciati, deci cel mai bine ar fi fara ele! Numai bine!

| CleanHeart a răspuns:

Tot oameni happy

| DeMicUnCălător a răspuns:

Marcati pe viata.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Ai pus o intrebare. ti-am dat un raspuns. Apoi m-ai jignit. de ce? Asa procedezi si in realitate? Mi-ar face o deosebita placere sa stam fata in fata pentru un dialog. "Tracert"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare face ce dorește cu viața lui și cu corpurile lor. Nu cred că un tatuaj sau mai multe poate defini comportamentul unui individ, sunt și persoane fără nici un tatuaj care-s pur și simplu niste deșeuri, și acolo ar merita sa ajungă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent ce parere am eu acest lucru nu se poate schimba si am intalnit destui oameni care regreta ca si-au facut tatuaje.
Iar ca sa renunti la el te costa o avere si se poate doar prin operatie cu laser.

| OxyAliA a răspuns:

Au sau nu tatuaje, sunt oameni! Nu e dreptul nostru să îi judecăm.

| rhdjskdjjcjfjdjx a răspuns:

O parere buna pentru ca nu conteaza Cum arati sau daca ai tatuaje sau o mana in.plus sau un picior in plus atata timp cat ai caracter frumos si esti ok in societate aia care au distrus lumea cu adv Nu s aia cu tatuaje stii cum.se zice sunt aia cu cravatalaughing