| Nala06 a întrebat:

Buna seara! De 2 saptamani am o scurgere lichidă branzoasa, curge asa in bucatele mici nu e lichid lichid, care are loc doar in timpul contactului sexual. Nu are miros. In prima zi cand am observat asta aveam si o ușoară mancarime dar tot la contactul sexual. Cand folosesc lubrifiant ma arde ca si cum m as atinge acolo dupa ce am pus mâna pe un ardei iute si nu m-am spălat pe maini... Am folosit si inainte lubrifiant dar l am terminat si am cumparat altul identic, ma gandesc sa fie de la el, deși nu e expirat. Alte simptome nu am, doar aceste. Stie cineva ce ar putea fi? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Infectie. Mergi la ginecolog si ia-l si pe iubitul tau, daca tu ai infectie sigur are si el, iar tu degeaba te tratezi daca el nu o face. Probabil candidoza, dar cel mai in masura sa iti zica si sa iti prescrie tratament, este medicul ginecolog. De la infectii pot aparea diferite reactii ale organismului, fie mancarimi in zona genitala, durere in timpul actului, inflamare, care da senzatie de usturime etc. Cu infectiile de genul nu e de glumit.

1 răspuns:
| alisa201921 a răspuns:

Poate fi o infecție, du-te la ginecolog.