| usernamenotfound a întrebat:

Buna seara! De cateva luni ma confrunt cu o problema...Am scurgeri vaginale albe laptoase, cu consistenta groasa si miros urat si intepator care am constatat ca se simte si prin pantaloni.Am incercat de 2 ori intr-un interval de cateva luni Canesten Gyn, terapie pentru 3 zile, si de ceva timp ma spal cu Lactacyd Sensitiv insa nu este nicio diferenta.Contactele sexuale le aveam neprotejate si uneori imi neglijam zona intima cu ingrijirea.Ce as putea face, ce as putea lua si mai ales ce ar putea fi si care este cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Ce ai putea lua? Un taxi pana la medic.

| Goete a răspuns:

Noi ca doctori in medicina iti spunem.ce sa faci daca ne trimiti monstra din mirosul ametitor al gaurii tale.
Daca ai facut sex neprotejat si puți, nu merge la.medic; intreaba pe TPU de ce puți.