| Anonim000000 a întrebat:

Buna seara, de ce dupa ce fac sex ma doare un rinichi? Si daca stau cateva zile imi trece la loc. Vreau raspunsuri serioase!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| emilitalia a răspuns:

Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament. DECI dupa cum scrie si in atentionarea de mai sus cel mai sigur mod de a afla cauza este sa mergi la medicul de familie si acolo vei afla un diagnostic clar. Multa sanatate.