| Roxanaaaaaa a întrebat:

De ceva timp ma trezeam noaptea deoarece ma înțepa inima cand respiram, ca o ghiara. De atunci iau aspacardin de 2 ori pe zi. Dimineața si seara. In seara aceasta am luat 2, la interval de 3 ore, fara sa vreau, am uitat. Credeți ca este vreo problema? La câte pastile apare supradozajul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Iei pastile de inimadupa ureche? Frumos.
Du-te fa-ti un control. S-ar putea sa nu ai nimic si sa fie totul pe fond psihic de stres.

| Jipa95 a răspuns:

Citeste cu atentie prospectul. Oricum supradozajul pentru aspacardin este de la 5 pastile in sus deci nu ai de ce sa te ingrijorezi.