| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, TPU! Astazi in timpul dusului am observat ca am o pata rosie de marime medie pe capul penisului. Nu m-am masturbat sau alte prostii. Ce as putea sa fac sa numai am acea pata sau daca puteti sa imi spuneti din ce cauza a aparut. Fara doctor. Funda! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Diana1417 a răspuns:

Poate fi o iritatie..insa zona fiind una foarte sensibila indicat este de mers la un specialist

2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

E cam greu si riscant fara doctor. Trebuie sa stii ce este pata aceea ca sa stii ce tratament sa aplici. http://www.i-medic.ro/sexologie/boli-cu-transmitere-sexuala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce poti face altceva decat sa mergi la un medic, nu iti da nimeni nicio rezolvare minune