| Pandele_Cristian_1997 a întrebat:

Buna seara TPU!

Sa trec direct la subiect. De vreo 3 zile ma doare foarte foarte tare maseaua...Din cauza nervului cred eu! Daca puteti sa ma ajutati si pe mine sa imi spuneti niste remedii naturiste nu incepeti cu du-te la dentist etc. Vreau remedii naturiste! DAU FUNDA MAREEE va rog urgent mor de durere!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Remediile naturiste nu te prea ajuta, ia mai bine un saridon, ibufrofen...