| corinutsa03 a întrebat:

si-a facut cineva gingivoplastie? as vrea sa stiu daca dupa interventia aceasta dor gingiile? stiu ca sunt posibile singerari, eu urmez sa-mi fac in timpul apropiat dar as vrea sa fiu pregatita pentru tot ce urmeaza dupa ))

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PeFuga a răspuns:

Ca sa eviti durerile si sangerarea, fa-ti interventia cu laser! E 100% sigur si confortabil fata de varianta clasica (cu bisturiul). Pretul difera in functie de cabinet si este, intr-adevar, mai mare putin, dar merita pentru ca nu stai cu grija si emotii...