| anonim_4396 a întrebat:

Stau zilnic intre 8-12 ore in picioare si am dureri la gambe si calcaie. Daca stie cineva, ce ar fi bun sa folosesc pentru a mai reduce din dureri. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| iulian1302 a răspuns:

Buna! Poti cere de la farmacie o crema antiinflamatorie care sa fie in acelasi timp si o crema cu efect analgezic. Un exemplu de astfel de unguent este Sindolor gel. Multa sanatate!