| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Stie cineva ce vaccinuri ar trebui facut la catei de cand se nasc pana sunt mai mari.Si la varsta de 1 an se face primul vaccin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

Primul vaccin se face la cateva saptamani, pana la un an se fac 4.
Dupa ce a facut un an se face unul singur ( unul la fiecare an ).
Eu asa i-am facut catelului meu.

3 răspunsuri:
| Derfuletz a răspuns:

La un an mor toti catelusiiii prietene... imi pare rau.
Sau le faci zilnic ca sa fii sigur

| Mihai_Vlad_1998 explică (pentru Derfuletz):

Nu fi asa sictirit te rog frumos prietene. Poate nu stiu ok, nu trebuie sa ma iei la misto asta e primul catel care al am ok.Peace.

| Micutsaaaa02 a răspuns:

Iti sugerez sa mergi la un medic veterinar si sa asculti sfaturile lui.Stie mai bine decat noi ce vaccinuri trebuie facute.:* Sper ca te am ajutat.