| eu1809 a întrebat:

:*
Stiti vreun regim de slabit eficient? Pentru mama meabatting eyelashes
Fundaaa...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| leacuri a răspuns:

Cauta pe net regimul(dieta) Dukan

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eficient ar fi dacă învață să mănânce printr-o dietă săracă în calorii dar care să asigure minumul de nutrienți pentru buna funcționare a organismului și mișcare fizică zilnică pentru arderea caloriilor.
Toate astea în funcție de starea de sănătate, afecțiunile pe care le are, etc., poate face gimnastică recuperatorie.
Pa, pa.

| ramonika125 a răspuns:

Inainte de fiecare masa sa manance jumatate de grapfruit, ssi sa consume multe lichide. eu asta fac si da rezultate bune. Succes. funda?

| ForeverLivingProducts a răspuns:

Forever te poate ajuta, e totul natural si iti ofera efecte garantate, pentru mi mul detalii imi lasi un mesaj, o zi frumoasa