| RebelaMaria a întrebat:

Buna sunt noua pe aici:-P...si as dori sa stiu si eu cum as putea sa fac roata si sfoara? Sincer la varsta mea nu prea mai cred ca pot reusi [12 ani, pe 12 aprilie:-)]si vas fi recunoscatoare daca m-ati ajuta! Va rog foarte mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sonyaminia a răspuns:

Pai ar trebui sa te incalzesti si sa incepi cu roata si exercitii usoare si dupa aceea din ce in ce mai grele si vei reusi sa faci roata dar sfoara nu mai poti e deja f.f. greu