| Alecs132 a întrebat:

Buna sunt un baiat timid am 13 ani si sunt din drohoi, si momentan sunt foarte deprimat pentru ca nu am prietene sau macar prietena am doar 2 prieteni buni si nu prea ies in oras,pentru a prietenii mei ies cu alt cineva si eu nu ies singur ca mie urat,asa ca stau toata ziua in casa, si ma plictisesc imi ziceti ce sa fac va rog mult.Sau daca e cineva din dorohoi si vrea sa ne intalnim sa vorbim, glumim bem un suc si sa devenim prieteni.Multumesc mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Si e bine, aruncai mingea prin curte, mangaio, faci o baie la animalut si asa trece timpu. Foloseste sampon de pisici.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa elimini plictiseala cu un animal de companie

| Alecs132 explică (pentru mgtow):

Am o pisicuta mica

| mgtow a răspuns (pentru Alecs132):

Si e bine, aruncai mingea prin curte, mangaio, faci o baie la animalut si asa trece timpu. Foloseste sampon de pisici.

| 1234dany5 a răspuns:

Pai... vorbeste si tu cu cine e pe-acolo vecini... oricine. gasesteti ceva de facut incat sa nu te plictisesti si daca te plictisesti incat de deprimi si te superi k te simti singur! fa tot posibilul sa vorbesti cu cineva! GARANTAT! trebuie sa comunici!

| M21mihai a răspuns:

Ai putea sa vb cu prieteni tai sa iesiti foarte des prin oras, dar trebuie sa ii convingi tu.