| uka15 a întrebat:

Timp de cam 2 ani imi apar niste bubite rosii pe corp. Inainte imi apareau numai pe burta dar acum cateva luni au inceput pe picioare(la glezna) iar acum imi apar pe maini, dar foate putine, si burta. La Cele de pe maini nu am mancarini, dar cele de pe picioare foarte tare.Imi apar in fiecare zi altele si de trecut trec cam greu cel mult o saptamana. Cauza poate fi de la gasrita?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ριтιq a răspuns:

Pai eu am avut scarlatina! Dar a fost numai de la brau pana la gat nu cred ca tu i scarlatina...dar s-ar putea sa fie de la aceasta caldura dar daca zici ca te mananca...o fi de la gastrita