| Deead4 a întrebat:

Toata saptamana m-a durut capul, ametesc si sunt foarte slabita, sunt foarte stresata, dorm putin, imi e greata de mancare, dar tot mananc sperand sa nu mai fiu asa ametita, imi e frica sa nu lesin si parca am fost mai emotiva. Vreo idee ce poate fi? Sa fiu anemica sau ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate fi o anemie/probleme la bila(fiere)
Adreseaza-te medicului de familie si fa ceva analize, nu astepta minuni nefacand nimic si sa treaca de la sine
Sarbatori fericitehappy

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Părerea mea e că ar trebui să mergi la medic să îți facă niște analize la sânge. Posibil să fii anemică, posibil să nu...Ar trebui să încerci să respecți numărul de ore de somn, să te alimentezi corect și să consumi minim 1, 5 litri de lichide pe zi. Și dacă spui că ești stresată, încearcă să te mai relaxezi puțin că de multe ori stresul poate avea efecte negative asupra sănătății.

Toate cele bune!