| Craiescu_Razvan_1998 a întrebat:

Azi mi s-a intamplat eram pe veceu si deodata nu imi mai simteam piciorul drept parca eram paralizat si cand sa ma ridic am putut sa merg normal dar nu imi simteam piciorul si cand ma pun in pat imi miscam piciorul si ma durea de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Pur si simplu a amortit.Se intampla oricui.Nu simtei si furnicaturi in piciorul cu pricina? Daca da era amorteala. Daca nu trebuie sa tevada un medic daca se mai intampla.

| Adiq a răspuns:

Probabil ti-a amortit. rolling on the floor

| ekkk a răspuns:

Pamant de flori scrie pe tine

| PavelLarisaIonela a răspuns:

Piciorul tău a amorțit.

| Diadiii a răspuns:

Ai stat prea mult pe VECEU!