| Izza_8670 a întrebat:

BUna TPU.acum 2 ani am avut o problema deoarece mi-a crescut pe fata un cos foarte mare. am fost la dermatolog si mi s-a zis ca nu e un cos ci un chist. am fost operata si mi-a ramas un semn. de cateva saptamani am impresia ca imi creste iar tot in acelasi loc.parinti imi zic ca este un simplu cos desi nu cred. as vrea sa incerc sa scap de el. deci plss dati-mi niste remedii pentru cosuri simple si naturale. as vrea ca aceste remedii sa fie foarte rapida pentru a putea observa daca este cos. FUNDA pentru cea mai rapida solutie de a scapa de cosuri mari si urate.laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Trebuie sa astepti sa vezi ce e de fapt.eu te-as sfatui sa nu umbli la el, ca iar ramai cu semne. Abtine-te cateva zile si lasa sa se adune, dupa care vezi poate te ajuta mama ta sa-l storci in mod cat mai seril cu putinta.

| Biencush a răspuns:

Aaaa, pentru a ajuta coacerea, imi amintesc ceva de ceapa fiarta in coaja ei si aplicata fierbinte pe locul acela, sper sa nu gresesc.