| Denisuk123 a întrebat:

Bună..TPU ...acum 2 zile mi-au iesit niste pete rosii pe palma care ma dor! Credeți că e o alergie?:* fundaa!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BlacK_8915 a răspuns:

Alergiile nu dor in primul rand ar putea sa fie cosuri,varicela, varsat de vant, rubeola, sau. du-te la un medic

Multa bafta, PACE!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este vorba de o dermatită!
TREBUIE să mergi la un control de specialitate la medicul dermatolog pentru confirmarea diagnosticului prezumtiv şi tratamentul adecvat!

Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie şi CERI o Trimitere la Dermatologie.

Toate cele bune.

| lucian69 a răspuns:

Da ar trebui sa mergi la un doctorwinking ti se va spune exact care este problema ta.Succese!

| 85hvgz7t a răspuns:

Nu creca e varicela