| sabinaelena a întrebat:

Acum o saptamana mai exact pe 25 august m-am operat de apendicita. Cat am stat in spital totul a fost bine si din 30 august de cand am iesit din spital pana acum totul a fost la fel de bine insa ieri am descoperit ca, cu 2 cm deasupra operatiei si mai sus daca ma apas ma doare iar langa cicatrice locul e tare (chiar langa) dar nu ma doare cand apas. As vrea sa stiu daca e normal si daca nu atunci ce e.Mentionez ca nu ma doare nimic cand stau culcata, in fund sau cand merg si nici nu am facut febra sau altele. Dau Fundoi + Vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| hiphopgirl a răspuns:

Nu e nimic grav dupa parerea mea daca te simti bine nu-ti face griji un timp stai in pat sa iti revi si relaxeazate cand o sa mergi la doctor o sa vada el daca ai ceva multa sanatate

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu te ingrijora decat daca ai probleme cu scaunul, daca te constipi sau ai diaree, atunci mergi la medicul de familie sau direct acolo unde ai fost operata. Si nu mai apasa acolo, lasa sa se vindece.

| adysorr777 a răspuns:

Nu si nimic asa mi s-a intamplat si mie cand amf ct operatia e normal si acum e tare asa sunt operatiilebig grin e pefeect normal

| rockdarklove a răspuns:

Si eu am patit la fel si nu e motiv de ingrijorare, doctorul mi-a spus ca ma doare deoarece este cusut muschiul si este foarte fragil