| anonim_4396 a întrebat:

am 1.60 in inaltime si 36 de kg. Nu stiu ce sa mai, mi-am pierdut increderea in mine, sunt f slaba! As vrea si eu o lista cu alimente care ingrasa. Exista vreun medicament la farmacie? Cum sa-mi recapat increderea in mine?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

In primul si in primul rand, fa-ti analize si consulta-te cu un medic. Iti va prescrie un tratament. Poate ca ai un organism care arde repede caloriile si de aceea nu te ingrasi. Incepe sa-ti iei vitamine, dar sa stii ca antidepresivele si anticonceptionalele ingrasa cel mai mult. Dar sa nu iei nimic, inainte sa te consulti cu un medic! Vitamine poti sa iei si fara sfatul unui medic Centrum sau Eurovita. Si sa ai incredere in tine, indiferent de greutate.Stiu ca este greu cand nu esti impacata cu corpul tau, dar esti unica si frumoasa, iar cea mai mare frumusete vine din interior! Succes!

3 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Biomed 6! Si eu sunt slab, si am cautat peste tot. Asta e cel mai bun;)
http://www.naturaplant.ro/......u_ingrasat

| Ralucutza a răspuns:

Analize ti-ai facut ca sa vezi de ce ai greutatea asta?

| LadyLilith a răspuns:

Iti doresc mult succes! Si nu uita, esti si vei fi mereu unica, indiferent cum arati!