| onuticuta200312 a întrebat:

Am 13 ani si sanii mei au inceput sa se dezvolte de prin aprilie-mai 2015. Dar de atunci au ramas niste mici umflaturi! Intr-o zi mi se pare ca au mai crescut un pic iar a doua zi mi se pare ca s-au micsorat! De aproape jumatate de an au inceput sa creasca si pana acum sunt doar niste mici umfllaturi,nicio schimbare! Si voua,fetelor, vi s-a intamplat asa? FUNDA URGENT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Da, uneori se poate intampla sa se opreasca din crestere.
Insa faptul ca intr-o zi par mai mari si intr-o zi par mai mici, este doar o inchipuire. Diferenta dintre o zi sau doua nu este vizibila.
Oricum, stai linistita, mai devreme sau mai tarziu, iti vor creste.

2 răspunsuri:
| gaby3599 a răspuns:

Nimeni nu e asa cum vrea sa fie, poate asa e felul tau...Nimeni nu este perfect

| maryiutzu a răspuns:

Tu ești în creștere! este normal ca organismul și corpul tău să se schimbe.Nu îți face griji în privința modificărilor deoarece sunt inevitabile la pubertate. Sper să te fii ajutat un pic. Funda?