| Antonio30e a întrebat:

Am 16 ani si acum 2 luni am scapat de un vaccin(starolar 3 ani) contra alergiei la acarieni.intrebarea mea este daca am voie sa ma mai duc din cand in cand in club, stand in mirosul de tigara.imi e teama ca alergia se va intoarce.
Va rog ajutatima!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Vlach a răspuns:

Doar distractie aveti in cap...
Dar la biserica nu vrei sa mergi?

| Antonio30e explică:

Nu,sunt ateu