| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

am avut operatie laparoscopica pentru varicocel, e normal ca testiculele sa fie mai mici si mai lipite de corp? Vor crește la loc? Am 16 ani si sunt mici si vor crește după recuperare? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da este normal mai ales ca nu ai 21 de ani, iti vor creste in timp cat trebuie.