| Heartless a întrebat:

Am cosuri, acnee + puncte negre.Am auzit ca ceaiul de musetel ajuta la scaparea cosurilor, este adevarat?
Daca da, imi puteti spune cum v-ati dat cu ceaiul de musetel? Ati facut pur si simlu ceai apoi v-ati dat cu el pe fata ca si cand va spalati cu apa? Fara link-uri copiate de pe internet, va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vio199 a răspuns:

Da cv de genu` dar at cand e fierbinte rau si ies aburi at sa te pui deasupra lui si sa iti acoperi capul cu un prosop, ca la sauna doar ca e doar capul asa porii fetei se vor deschide si cand te speli cu ceaiul o sa i-as punctele negre si usuca cosurile