| facebook01 a întrebat:

am facut greseala sa nu mai mananc doua zile si astazi am mancat un corm mare si niste biscuiti(800-900 kcal total). Cam cat pun pe mine?laughing am mers si 4, 5 km pe jos...btw.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E ok, nu mori dintr-atat nu dispera. E chiar recomandat ca o data pe saptamana sa-ti faci poftele. Nu mai face prostia cu infometarea si slabeste natural prin alimentatie corecta si miscare.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Eu n-am mancat 4 zile, doar am baut apa plata.
Am vrut doar sa vad daca sunt in stare.
Senzatia de foame dispare dupa a treia zi si mintea se linisteste.
Treaba cu slabitul nu stiu ce sa zic ca nu m-a interesat.
Stiu doar ca se inlocuiesc rezervele de grasime cu altele proaspete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 kg.
Dacă chiar vrei să slăbești, lasă înfometarea și prostiile astea. Mănâncă normal și fă sport (inclusă și plimbarea).

| TutuletBibilet a răspuns:

Nu prea pui nimic...Da lasa mersu' de 4 km si nemancatu' ca nu e bine sa faci asa(eu m-as imbolnavi daca n-as manca o juma' de zi.(si sunt slabahappy