Întrebare recomandată | matterwhat a întrebat:

Am nevoie de o consultatie la psiholog. Trebuie sa platesc ceva daca sunt eleva? Daca da imi trebuie o trimitere de la medicul de familie ca sa nu platesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

La scoala trebuie sa aveti psiholog, dar dac esti in vacanta trebuie sa te duci la medicul de familie si iti da trimitere. Pentru copii minori este gratis.

| DANI_1590 a răspuns:

Fiecare scoala are psiholog.Te poti duce la psihilogul scolii gratis.

| patriiiii89 a răspuns:

La scoala e psiholog si acolo nu platesti, dar s-ar putea sa nu platesti nici acum in vacanta daca ai tremitere de la medic.

| adrybubuok a răspuns:

Mama ta nu are vreo prietena care este psiholog? da, du-te la medicul de familie si poti sa te duci la psiholog si in spital. adica la mine in oras (constanta) este si in spital psiholog

| madastar18 a răspuns:

Daca esti eleva la scoala, te poti duce la pisiologul laughing scoli.