| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie urgent de ajutor, ma doare foarte tare burta in partea de jos adica sub buric si nu stiu ce sa fac, am loat un NO-SPA dar degeaba, funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

Esti pe stop?(menstruatie)
Daca da, ia un Ketonal happy.

| Cruciuliță a răspuns:

Incearca Saridon N si a trecut pentru cateva ore. Poate ai racit (te-ai asezat pe ceva foarte rece) si atunci iti trebuie tratament cu biseptol, cate doua comprimate odata. Treci pe la farmacie si spui unde te doare. Tot la biseptol vei ajunge daca e raceala jos.

| MariaEllena a răspuns:

Pai tine la burta o sticla de jumate cu apa calduta NU fierbinte si stai inghemuit...winkingsper sa iti revii:*

| 718 a răspuns:

Ce ne intrebi pe noi? du-te la doctor!

| Golondrina a răspuns:

Fuguta la medicul de familie.Cu sanatatea nu e de glumit.