| alexutzu1238 a întrebat:

Am o intrebare..azi am fost la doctor si mi-a gasit un pic de glanda tiroida.mi-a dat tratament credeti ca imi trece? Pastilele sunt de folos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Toata lumea are glanda tiroida, e normal. Fie te referi la hipotiroidism, fie la hipertiroidism daca ai primit tratament.

| Eastwood a răspuns:

Tiroida nu se vindeca dar pastilele o tin sub control.

| Andrei123654789 a răspuns:

Ce vrei sa spui prin "Un pic de glanda tiroida"? Nu are sens, scuze.