| PinkHD3 a întrebat:

Am o intrebare legata de punctele negre.
Cum se scapa de ele? Va rog dau funda.
Vreau un tratament care se poate aplica acasa daca se poate big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

La cosmetica te ajuta sa scapi de ele. Costa ceva bani, dar acasa nu prea ai ce sa faci. Poti sa incerci masti de la Garnier, L'oreal insa nu au niciun efect.

| PinkHD3 explică:

Am aplicat tratamentul acela ''Intr-un vas cu apa colocotita pun cateva plicuri de musetel etc'' nu functioneaza.