| Frunziix3 a întrebat:

Am o mare problema:am o tapliga in talpa si nu pot sa o scot! Cum sa fac? Nu pot sa calc in ea! Va rog ajutati-ma! Am nevoie de raspuns urgent! Scuze categoria.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Eu puneam picioru in apa calduta, il dadeam cu crema in zona unde aveam problema si luam o penseta si incercam sa o scot in acelasi timp cand presam ca sa iasa. Eu patisem asa cu o bucatica de scoica. Damn! x_x

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pune miere pe aluat si leaga acolo seara. Dimineata va fi pe felie. Daca n-ai aluat pune pe o felie de paine.