| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tpu.Am o mica mare problemă. De un an am observat in scrot niste puncte rotunde tari la palpare.De atunci au mai crescut.Acestea nu sunt pe testicul.Am fost la ecograf si medicul a vazut doar doua.A zis ca sunt chisturi.Dar testiculul e perfect normal. Acum am o intrebare. Credeti ca, daca este chist, acestea pot fi mai multe într-un loc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
| Ioana803 a răspuns:

Hei, noi nu suntem medici aici, adica nu cred ca va putea sa iti zica nimeni cu exactitate ce se intampla.

Ai facut foarte bine ca ai fost la dr. Mergi si adreseaza-i intrebari sau suna-l.

Daca crezi ca nu te ajuta cu nimic si nu e credibil, incearca sa vezi alt medic.

Sanatate!

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai de ce nu l-ai intrebat pe medic acolo?! Te mai duci la control periodic si afli.

| NCristian a răspuns:

Întreabă-l pe doctor, asa e cel mai bine.