| ZuZu252 a întrebat:

Buna TPU...am o prietena care are o fetita de 3 anisori. Ea are o obsesie cu hainele ei si plange pana cand nu ii arati ca hainele ei nu sunt intoarse pe dos. Apoi cand vede in dulap care nu este inchis incepe sa tipe si incearca din rasputeri sa il inchida. Aceste lucruri se intampla de mult timp. Credeti ca e vorba de o problema psihica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mona a răspuns:

Posibil,ar trebui sa consulti un specialist