| RobertTeens a întrebat:

Am o problema cand fac o poza imi iese gura stramba crying nu stiu cum sa va explic, ma uit si in camera web si maxilarul pare stramb straight face partea stanga pare mai ondulata iar cea dreapta pare normala... in oglinda cand ma uit par normal, asa gred eu! dar nu stiu ce sa va spun poate am mancat numai pe partea stanga si s-a dezvoltat mai mult decat cea dreapta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumesti? am o varianta simpla: schimba unghiul cand faci poze sau pui web-ul!

| MariaIonelaAna a răspuns:

Bună!
Și eu am problema asta, ai scăpat de aceasta chestie?