| dorin282 a întrebat:

am o problema, de apoximativ 2 zile ma ustura cerul gurii cand mananc beau ceva sau mai ales cand fumez. Am deasemenea si o pata alba pe cerul gurii. Mentionez deasemenea ca am unpic de acid la stomac. Care ar putea fi problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Mentionez de asemenea ca am unpic de acid la stomac. Care ar putea fi problema?''
Ti-ai raspuns singur la intrebare, e de la stomac, daca nu iti trece timp de o saptamana-maxim doua, consulta un gastroenterolog.

2 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Ce ai tu se numeste afta bucala..se gasesc picaturi la farmacie su poti pune zeama de lamaie inainte sa mananci, iti va amorti si vei putea manca

| dorin282 explică:

Tinna666 de asemenea am si niste pete rosii pe limba... tot de la afta aceea sa fie?