| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

am o problema. De cateva luni transpir destul de tare la fund si ma deranjeaza indiferent de ce fac ca stau in picioare, in pat sau merg transpir. Ce solutie as putea gasi sa nu mai transpir excesiv e destul de stresant?

Transpir doar in zona aceasta pe spate, subrat sau fata nu am probleme si nu sunt gras sunt foarte slab si fac duș zilnic si ma schimb si tot transpir la fund.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste haine si lenjerie lejera, facut din materiale naturale (NU sintetice! ), de exemplu 100% bumbac.

| Adry05 a răspuns:

Fa-i cum a zis Bula, poarta lenjerie din bumbac

| HadesSs a răspuns:

Incearca sa te dai cu pudra de talc, gasesti la farmacie.