| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU am o problema de ceva vreme tot slabesc si ca nu mai slabesc tot manac exagerat mult si de vreo 5 -6 ori pe zi foarte consistent dar parca slabesc in continuare foarte mult la talie port marime 27 la pantaloni ce sa fac sa ma ingras am aproape 57kg 1.75 si 19 ani ps:cei drept ca fac mult sport si poate de aia nu ma pot ingrasa
pps: este o problema de slabesc tot timpul numa la talie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

mergi la medicul nutritionist pentru a diagnostica posibil boala cu care te confruntii.

O zi buna.

| jmekerashu a răspuns:

În primul rând ce înseamnă mult sport.
în al doilea rând - ce înseamnă mănânc consistent

Dacă faci sport ar trebui să știi volumul de calorii și proteine consumate și pierdute. Abia după asta îți poți face o părere despre situația ta.

| Min_Cos_1955 a răspuns:

Mergi la doctor și întreabă-l...