| lollipop_3430 a întrebat:

Buna TPU.am o problema.Eu sunt slaba de fel, insa am celulita pe fund.si se vede urat si nu as vrea sa mai am.Am doar 15 ani..nu stiu ce sa fac.cateva remedii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Chinuiete

| alexcobain a răspuns:

Renunta la prajeli si fa sport, norocul tau este ca esti deja slaba si nu trebuie sa te chinui prea tarelaughing...deci daca alergi cam jumatate de ora pe zi e ok..si masajul ar fi o solutie excelenta(daca te tine buzunarul)..mai poti incerca sa mananci doar mere intr-o zi a saptamanii (la alegere)si sa repeti asta saptamanal pana vezi rezultate, asta ajuta si la detoxifierea organismului! mult noroc!