| Wanker a întrebat:

am o problema, ma simt foarte rau. Nu pot sa plang, nu stiu de ce. Nici cand a plecat mama mea de acasa nu am plans, nici cand am vazut finalul de la the walking dead (game) seasson 2 ( si acolo a fost un final foarte trist ). Am incercat sa plang gandindu-ma la lucruri triste ( foarte triste! ) dar nimic. Va rog, ajutati-ma, cum fac sa plang? Ma simt inuman sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iordache_Deyu-Cosmin_2000 a răspuns:

Dude problema nu este la tine... Doar inca nu te-au afectat asa tare lucrurile care ti s-au intamplat incat sa plangi... Si eu am vazut finalul la joc si nici eu nu am plans si crede-ma sunt foarte sensibil la chestii din jocuri si seriale. Deci n-ai o problema happy

2 răspunsuri:
| cristi12321 a răspuns:

Simplu! Pui mana pe masa/podea sau alt obiect dur si apoi iti tragi un ciocan peste degete...

| Gabytza_Gabriela_1992 a răspuns:

Faptul ca nu poti sa plangi nu te face inuman. Si de ce ma rog, ai vrea sa plangi?