| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU am o problema si va rog sa nu radeti sau daca nu ma ajutati mai bine nu scrieti nimic.Am aproape 18 ani si sunt in perioada menstruala, acum 2 zile mi-a aparut o umflatura in zona genitala,dar este mai degraba in zona genitala, este sub piele ceva tare s ma doare cand ma sez ce sa fac? o fi din cauza ciclului eu sunt foarte dezvoltata mi-a venit in clasa a 4 a, o sa imi dispara intr-o saptamna? Nu am avut contacte sexuale.Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probabil este un coș, coșurile apar des la varsta ta.

| Kogaion a răspuns:

Poate e vreun furung sau cos, mai lasa-l cateva zile si daca tot te doare, vorbeste cu mama ta sau mergi la un doctor sa vezi ce e.

| Deserth a răspuns:

Nu stiu ce sa zic draga, incerc sa gandesc ce ar putea fi dar din pacate eu nu am cum sa te ajut, poate daca eram fata