| Ofata222 a întrebat:

am o problema sper sa ma puteți ajuta, de câteva săptămâni mi-au apărut pe limba niște bubițe rosii iar în jurul lor o chestie alba iar ziua desi ma spăl pe dinți și limba tot simt un miros foarte urat. Ati avea vreo idee de la ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Probabil vreun tip de ciupercă. Mergi la doctorul de familie și arată-i ce ai, acesta o să îți spună ce să faci mai departe.

| Bruno92 a răspuns:

Ai făcut prostii? Candita cred că e sau ceva bts