| PatriciaKass112 a întrebat:

Buna,TPU.Am o urgenta si nu stiu unde se afla cabinetul particular de cardiologie dr. Puiu Daniela! Stiu ca lucreaza la spitalul Mavromati dar eu am nevoie de cabinetul ei din Botosani! E urgent, va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| llg a răspuns:

Nu stiu sigur, dar poate te ajuta adresa de la Lux-ro unde are cabinet?

Botosani
Adresa: Strada Postei, nr. 9