| Roxxy03 a întrebat:

Am pe picioare ca niste cosuri care daca le rup ramane gaura in piele. Ce sa fac? Vine vara si nu pot purta pantaloni scurti. sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de un control medical de specialitate dermatologică.
Pa, pa.

| kitykity a răspuns:

Trebuie sa te duci la doctor pentru a le vedea mai de aproape si acesta iti va da medicamentul potrivit pentru a rezolva aceasta problema si nu o considera ca o mica problema.

| AlinaMaricescu a răspuns:

Cauta de la Thursday Plantation un gel medicinal anti-ancee pe baza de ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) o sa te ajute daca e voarba de acnee/cosuri

| Florin_Avram_1972 a răspuns:

NU tile mai rupe si incearca sa te dai si tu cu niste crema de galbenele... sau in cel mai rau caz du-te la doctor. Dar vezi poate iti trece cu crema de garbenele