| ridhimagupta a întrebat:

am si eu o intrebare.acum un an am vrut sa slabesc si am facut o cura de infometare, am aflat ca am un inceput de ulcer.Dar cam de pe la inceputul lunii Decembrie am inceput sa slabesc brusc.de exemplu la inceputul lui ferebruarie aveam 60 kg in prezent am 45 credeti ca ar putea fi de la glanda.o da fac in curand niste analize, dar pana atunci as vrea sa am o idee multumesc funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SasaSasa2000 a răspuns:

Ulcer am si eu, dar nu am slabit decat 5 kilograme in 4 luni de zile deci nu cred ca poate fi din cauza ulcerului, mai degraba cred ca slabiti atat din cauza stresului
parerea mea ca ar trebui sa nu va mai stresati atat si sa faceti o cura de detosxifiere a corpului si sa incepeti sa mancati foarte sanatos si sa beti in fiecare dimineata sucuri de cartofi pentru ca ajuta foarte mult la persoanele cu ulcer

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat