| alinayuby4you a întrebat:

Am si eu o problema. De fiecare data cand sunt pe rosu ma besesc cu pe***a. Ce as putea face in privinta asta? crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea.Te besesti cu ce?

| Eღilia62 a răspuns:

Nu cred ca notiunea potrivita e ca te besesti. Exista si vanturi vaginale, e normal(cauta pe google).Dar cum se manifesta la tine? Ies sunete sau doar simti ca iese ceva din vagin?

| ζøvع a răspuns:

Pe***a...ce inseamna asta? zi cuvantu tot sa pricepem si noi...

| manowar1 a răspuns:

Sunt medic. spune-mi pe manowar_eugen@yahoo.com ce inseamna pe***a, ca nu inteleg.

| JulietteJokes a răspuns:

Ce urat ai compus propozitia as raspunde dar imi e scarba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles nimic

| MaterialGirlB a răspuns:

Pff! Imi provoci scarba!
Am auzit ca asa li se intampla fetelor mai prostute happy
Ce ai putea face? Consulta un medic.

| alinayuby4you explică:

P***A*. Nu ma luati la misto, am mare nevoie de ajutor. Chiar acum mi se intampla crying(. Heelp crying

| alinayuby4you explică:

Ma besesc cu pasarica crying. HELP

| ArcAne a răspuns:

Am patit-o cu o fata in timp ce faceam sex! (nu era pe rosu) e destul de urat...nu stiam cum sa reactionez...