| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, am si eu o problema sad... vreau sa ma ingras la fata si nu stiu cum ce sa mananc sau daca trebuie sa iau vitamine...ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Crissxxx a răspuns:

Da, trebuie sa iei niste suplimente pentru masa musculara, nu ti-as sugera sa te ingrasi, incearca niste multivitamine de la firma devil si niste gain whey... sunt mai multe gainere pe piata foarte bune dar incearca multivitamine de la devil le recomand si costa 25 de lei /60 tablete, succes happy!

2 răspunsuri:
| Senyorul a răspuns:

Cu vitaminele ar fi bine...
iti ajuta si corpul si vei avea o fata cum vrei tu.

| Rawrss a răspuns:

Da poti sa iei vitamine dar nu de capul tau.Inainte sa iei vitamine intreaba intai medicul de familie el v, a stii ce sa iti recomande.
Spun asta pentru ca anumite vitamine in timp ce le administrezi iti "ating" o glanda si te vei ingrasa foarte mult.
Sper ca sfatul meu te.a lamurit.
Noroc!